• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Trullo Bianco ★★★, Ceglie Messapica

Itálie, Puglia, Ceglie Messapica

Ubytování v Itálii, Ceglie Messapica
Číslo objektu: IT6867.61.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 31.104,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 200 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, TV. 1x pokoj, 2x lůžko a sprcha/bidet/WC. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC. 1x pokoj, 3x lůžko a sprcha/bidet/WC. Obytná kuchyně u vstupu (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka), otevřený krb. K dispozici: žehlička. Parkování. Pozor prosím: jedna z ložnic s dvoulůžkem se nachází mimo apartmán. Přístup k ložnicím (3 schody nahoru) obývacím pokojem (5 schodů z obývacího pokoje/jídelny).
Ubytování v Itálii, Ceglie Messapica

Informace o domě (rezidenci)

Typické Trullo s velkou terasou ve stínu ovocných stromů, olivovníků a mandlovníků s kamny chalupa 'Trullo Bianco', renovovaný, obklopen stromy. 8 km od centra Ceglie Messapica, 8 km od centra Martina Franca, 10 km od centra Ostuni, slunná poloha, 20 km od moře, 20 km plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená), bazén (12 x 3 m2, hloubka 100 - 250 cm, 01.06.-30.09.). Venkovní sprcha, terasa, zahradní nábytek. V domě: bezpečnostní zařizení. Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 6 km, supermarket 6 km, restaurace 6 km, písečná pláž 20 km. Golfové hřiště 22 km, tenis 6 km. Pozor prosím: zvířata v sousedství. (Golfový kluib 'Golf Club Torre Canne' - 18 jamkové). Bazén ve formě L s tlakovými masážními tryskami, denní čištění. Jaderské moře 18 km, Ionské 40 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Ceglie Messapica:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické městečko Ceglie Messapica leží ve vnitrozemí, na výšině na nejjižnějším bodě Murge. Pozoruhodný je hrad a kostel. Služby: restaurace, obchody, tenis, bowlingové centrum. Brindisi leží jižně 35 km. Pobřeží Jadranu (přímořské středisko Villanova) 16 km. Výlety do Ostuni (11 km) nebo Taranto (35 km) s mnoha folkloristickými aktivitami. Martina Franca 16 km, Taranto 35 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme