• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Trullo Selva ★★, Ceglie Messapica

Itálie, Puglia, Ceglie Messapica

Ubytování v Itálii, Ceglie Messapica
Číslo objektu: IT6867.30.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 4.615,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový dům 30 m2, jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, bez okna, 1x lůžko a jídelní stůl. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (trouba). Sprcha/bidet/WC. Zahradní nábytek. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Stěny a podlahy tohoto 'Trullo' (kruhový dům) jsou ze starého kamene, okna jsou malá. Lůžko v obývacím pokoji je v přístěnku. Sprcha bez vaničky. V kuchyni není horká voda. Ložnice spojená s koupelnou má zvláštní vchod zvenčí.
Ubytování v Itálii, Ceglie Messapica

Informace o domě (rezidenci)

Stará, malá chalupa 'Trullo Selva', z 17. století, obklopen stromy a poli. 3 km od centra Ceglie Messapica, samostatně stojící, klidná poloha, 14 km od moře, 14 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 5'000 m2 s rostlinami, ovocná zahrada. Příjezd vede až k objektu (50 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Potraviny 3 km, restaurace 3 km, bar 3 km, písečná pláž 14 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Ceglie Messapica:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické městečko Ceglie Messapica leží ve vnitrozemí, na výšině na nejjižnějším bodě Murge. Pozoruhodný je hrad a kostel. Služby: restaurace, obchody, tenis, bowlingové centrum. Brindisi leží jižně 35 km. Pobřeží Jadranu (přímořské středisko Villanova) 16 km. Výlety do Ostuni (11 km) nebo Taranto (35 km) s mnoha folkloristickými aktivitami. Martina Franca 16 km, Taranto 35 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme