• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Trullo Bruno ★★★, Ceglie Messapica

Itálie, Puglia, Ceglie Messapica

Ubytování v Itálii, Ceglie Messapica
Číslo objektu: IT6867.120.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 24.486,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 210 m2, v přízemí, pěkné zařízení: vstup. Obývací pokoj, otevřený krb, jídelní kout a TV-satelit. Salón 28 m2. 1x pokoj s dvoulůžkem. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/bidet/WC, sprcha, sprcha/bidet/WC. Topení (extra). Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Přístup do ložnice přes obývací pokoj. V domě je samostatný pokoj s dvoulůžkem s umyvadlem a otevřeným krbem. Vytápění na topný olej (extra). Okna se sítěmi proti komárům a vstupní dveře jsou opancéřované.
Ubytování v Itálii, Ceglie Messapica

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný rodinný dům 'Trullo Bruno'. Mimo obec, 4 km od centra Ceglie, klidná, slunná poloha na kopci, 20 km od moře, 20 km plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 14'000 m2, zahrada s stromy, ovocná zahrada. Gril. V domě: Wireless LAN [WLAN]. Parkovací místo na pozemku. Obchod 4 km, restaurace 4 km, písečná pláž 20 km, skalnatá pláž 20 km. Přístavek k domu je malý, pro místní styl typický kuželovitý kulatý dům (trullo), to znamená, že sestává vlastně z jediného otevřeného prostoru se 3 nikami ke spaní.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Ceglie Messapica:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické městečko Ceglie Messapica leží ve vnitrozemí, na výšině na nejjižnějším bodě Murge. Pozoruhodný je hrad a kostel. Služby: restaurace, obchody, tenis, bowlingové centrum. Brindisi leží jižně 35 km. Pobřeží Jadranu (přímořské středisko Villanova) 16 km. Výlety do Ostuni (11 km) nebo Taranto (35 km) s mnoha folkloristickými aktivitami. Martina Franca 16 km, Taranto 35 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme