• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Empi ★★★, Cattolica

Itálie, Emilia Romagna, Cattolica

Ubytování v Itálii, Cattolica
Číslo objektu: IT4542.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.104,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace (extra). Balkon. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Cattolica

Informace o domě (rezidenci)

Moderní rezidence 'Empi'. V obci Cattolica, centrální poloha, 100 m od moře, 100 m plaz. V domě: recepce, přístup na internet, pračka, sušička (společné, extra). Společné garáže 200 m, extra. Potraviny 50 m, supermarket 200 m, restaurace 50 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Cattolica:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé rekreační středisko v Emilia na pobřeží Jadranu s dlouhou, 100 m širokou písečnou pláží, mírně se svažující. Několik čistících zařízení podél pláže čistí vodu. Všechna zařízení, která turista očekává: bary, diskotéky, restaurace, picerie, nákupní střediska, butiky. Navíc možnost provozování četných sportovních aktivit. Cattolica je snadno dosažitelna po dálnici A-14 nebo z letiště Miramaredi Rimini.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme