• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Le Campane ★★★, Castiglione della Pescaia

Itálie, Costa Etrusca, Castiglione della Pescaia

Ubytování v Itálii, Castiglione della Pescaia
Číslo objektu: IT5450.800.3

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 29.761,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Le Campane 3', 3-pokojový byt 90 m2, ve zvýšeném přízemí, renovovaný, vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Koupelna/bidet/WC. Terasa. K dispozici: pračka. Parkování č. 1 u domu. Vstup přes vlastní částečně krytou terasu (s nábytkem).
Ubytování v Itálii, Castiglione della Pescaia

Informace o domě (rezidenci)

V historickém jádru města Castiglione della Pescaia, na kopci, s výhledem na celé místo a jeho pláže, se nachází obytný komplex Le Campane. Byty vznikly po pečlivé rekonstrukci dvou starých budov. Prostorné, vkusné zařízení. Každý byt disponuje vlastním parkovacím místem (pouze pro malá auta). Pohodlný přístup k moři, přes malé uličky v centru města, vzdálené jen 600 m. Velmi klidná poloha. Velmi starý dům 'Le Campane', renovovaný. V centru obce Castiglione della Pescaia 10 km od centra Punt'ala, 20 km od centra Grosseto, 25 km od centra Follonica, 500 m od moře. V domě: pračka. Parkovací místo (kryté, omezený počet míst, extra), veřejné parkoviště 50 m na ulici. Parkovací místo pouze pro malé - středně veliké auto. Obchod 300 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 'Grosseto' 20 km, písečná pláž 500 m, koupaliště 2 km. Golfové hřiště 10 km, tenis 2 km, jízdárna 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Castiglione della Pescaia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 7'200 obyvatel, na jihozápadě regionu přímo u moře, 22 km západně od Grosseto. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme