• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Le ★★★★, Castiglione della Pescaia

Itálie, Costa Etrusca, Castiglione della Pescaia

Ubytování v Itálii, Castiglione della Pescaia
Číslo objektu: IT5450.75.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.838,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 50 m2 na 2 podlažích v 1. patře, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, jídelní stůl, TV a klimatizace. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm), klimatizace. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, klimatizace. Vstup na balkon. 1x malý pokoj, 1x lůžko. Topení. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, místo k posezení. Výhled na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu.
Ubytování v Itálii, Castiglione della Pescaia

Informace o domě (rezidenci)

Velmi komfortní rekreační středisko 'Le', obklopen poli. 9 byty v domě. 4 km od centra Castiglione della Pescaia, slunná poloha, 5 km od moře, 5 km plaz, ve slepé ulici. Společné: velká, udržovaná zahrada s trávníkem a rostlinami, bazén oplocený (16 x 8 m, 15.05.-15.10.). Venkovní sprcha, zahradní sezení, pergola, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: zahradní nábytek. V domě: Wireless LAN [WLAN], pračka (společné). Výměna povlečení (navíc- extra). Parkovací místo u domu. Supermarket 3 km, restaurace, kavárna 50 m, nádraží 14 km, písečná pláž 5 km. Golfové hřiště 15 km, tenis 4 km, jízdárna 8 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Castiglione della Pescaia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 7'200 obyvatel, na jihozápadě regionu přímo u moře, 22 km západně od Grosseto. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme