• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Cerna ★★★★, Castiglione della Pescaia

Itálie, Costa Etrusca, Castiglione della Pescaia

Ubytování v Itálii, Castiglione della Pescaia
Číslo objektu: IT5450.50.5

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.842,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'B10', 3-pokojový byt 50 m2, v přízemí, světlé, renovovaný, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV. Vstup na zahradu. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na zahradu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, gril, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC. Topení, klimatizace. Zahradní sezení, zahrada 100 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 auta). Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup. Domácí zvířata nesmí do bazénu ani k prostoru kolem bazénu.
Ubytování v Itálii, Castiglione della Pescaia

Informace o domě (rezidenci)

Velmi pěkná rekreační osada 'Cerna', obklopen poli. 13 km od centra Castiglione della Pescaia, 8 km od centra Marina di Grosseto, 37 km od centra Punta Ala, klidná, slunná poloha, 6 km od moře, v zeleni. Společné: zahrada (oplocená) s trávníkem a rostlinami, bazén (14 x 7 m, hloubka 150 cm, 15.05.-15.10.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, gril, dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. V domě: recepce s TV, přístup na internet, stolní tenis, stolní fotbal, odkládací místnost na kola, pračka, půjčovna jízdních kol. Výměna povlečení (navíc- extra). Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Donáška pečiva a doručovací služba tiskovin na vyžádání. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 8 km, supermarket 7 km, restaurace 4 km, bar 4 km, písečná pláž 10 km. Pozor prosím: hlídání dětí možné (extra). Noční klub/disco 10 km od domu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Castiglione della Pescaia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 7'200 obyvatel, na jihozápadě regionu přímo u moře, 22 km západně od Grosseto. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme