• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Rocca ★★★, Castiglione della Pescaia

Itálie, Costa Etrusca, Castiglione della Pescaia

Ubytování v Itálii, Castiglione della Pescaia
Číslo objektu: IT5450.130.5

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.655,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová chata 42 m2, v přízemí, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, kuchyňským koutem a TV. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. 2x pokoj s dvoulůžkem. Obývací pokoj/jídelna, 1x místo ke spaní a kuchyňským koutem. Vstup na terasu. 2x sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Parketové podlahy. Zahradní sezení. Místo k posezení. Pozor prosím: soukromý vstup. Objekt na odlehlém místě s vlastní terasou a obklopený nádhernou středomořskou zahradou.
Ubytování v Itálii, Castiglione della Pescaia

Informace o domě (rezidenci)

Moderní, pěkné rekreační středisko 'Rocca'. Osada Rocchette 7 km od centra Castiglione della Pescaia, 12 km od centra Punta Ala, slunná poloha, 300 m od moře, nutno přejít silnici. Společné: park 70'000 m2 (oplocený), přírodní zahrada, 3 bazény chráněný (19.04.-17.10.). WC u bazénu, dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis (extra), zahradní sezení, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN], parní lázeň, whirlpool, možnosti nákupu, půjčovna jízdních kol. Plná penze polopenze na vyžádání. Parkovací místo na pozemku. Supermarket 6 km, písečná pláž 'Rocchette' 300 m. Škola plachtění 10 km, jízdárna 7 km. Pozor prosím: animace v sezóně. Zařízení je v noci střeženo. Rezidence s elektricky ovládanou branou. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Castiglione della Pescaia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 7'200 obyvatel, na jihozápadě regionu přímo u moře, 22 km západně od Grosseto. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme