• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Gioiella ★★★, Castiglione del Lago

Itálie, Umbrie, Castiglione del Lago

Ubytování v Itálii, Castiglione del Lago
Číslo objektu: IT5509.115.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 21.607,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt v přízemí, renovovaný, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj, jídelní stůl. Vstup na lodžii. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. Topení (extra). Zahrada. Zahradní nábytek, místo k posezení. Výhled na jezero. K dispozici: pračka. Parkování u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Castiglione del Lago

Informace o domě (rezidenci)

Gioiello 8 km od Lago Trasimeno: Dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Gioiella', obklopen poli. 8 km od centra Castiglione del Lago, 25 km od centra Montepulciano, 25 km od centra Cortona, klidná, slunná poloha, 8 km od jezera, v zeleni. Společné: park, zahrada s trávníkem, bazén (6 x 12 m, hloubka 140 cm, 01.06.-30.09.). Cena za topení se platí na místě, vytápění pouze od 01.11. do 31.03.. Parkovací místo u domu. Obchod 3 km. Atrakce v blízkosti: Lago di Montepulciano 2 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Castiglione del Lago:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Kouzelná vesnice s 14'000 obyvatel, na západě regionu přímo u jezera, 50 km západně od Perugia, 62 km jižně od Arezzo. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, wellness-centrum, 20 km. Castiglione del Lago ve vápencovém předhůří, které bylo kdysi 4. ostrovem jezera Lago Trasimeno. Početné archeologické nálezy v okolí svědčí o etruské minulosti. Pláže a denní jízdy rychločlunem ke třem ostrovům jezera.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme