• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Sopra ★★★, Castelnuovo Berardenga

Itálie, Chianti Classico, Castelnuovo Berardenga

Ubytování v Itálii, Castelnuovo Berardenga
Číslo objektu: IT5276.850.3

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.027,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 35 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. Soukromé vnější prostředí.
Ubytování v Itálii, Castelnuovo Berardenga

Informace o domě (rezidenci)

Typický toskánský statek - Fattoria di Bossi, společně se starým Costello a jinými zemědělskými budovami slouží jako ubytování hostů. Zařízení bylo rozděleno na 5 bytů, které byly před krátkou dobou renovovány, všechny s vlastním vchodem. Vnější prostředí je rezervováno výlučně pro Bossi di Sopra a také bazén (5 x 10 m) a tenisové hřiště jsou hostům k dispozici. Na místě lze nakoupit produkty podniku (víno Chianti a olej). Při příjezdu je počítáno s prohlídkou sklepů a ochutnávkou vína. Bossi di Sopra je 4 km od Castelnuovo Berardenga a 20 km od Siena. Selský dům 'Sopra'. Společné: bazén (4 x 10 m, 01.05.-30.09.). Gril. Obchod 2 km. Tenis 400 m, jízdárna 5 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Castelnuovo Berardenga:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 350 m n.m.
Castelnuovo v jižní části Chianti, kde se svažují vinicemi pokryté svahy směrem k chudé krajině Crete Senesi. V obci se nachází vila Chigi Saracini. Historická, klidná obec s 7'400 obyvatel, v centru regionu, na vyvýšeném místě, 25 km severo-východně od Siena. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme