• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Castello di Bossi ★★, Castelnuovo Berardenga

Itálie, Chianti Classico, Castelnuovo Berardenga

Ubytování v Itálii, Castelnuovo Berardenga
Číslo objektu: IT5276.800.4

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 14.269,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 55 m2, v přízemí: obývací pokoj/ložnice, 1x lůžko, 1x francouzské lůžko a otevřený krb. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC.
Ubytování v Itálii, Castelnuovo Berardenga

Informace o domě (rezidenci)

Fattoria di Bossi patří k té části kopcovité oblasti Chianti, která patří k Siena, na silnici, která vede ze staré Via Chiantigiana až nahoru k zámku Castello di Brolio, 20 km od Siena a 4 km od Castelnuovo Berardenga. Sestává ze starého zámku a charakteristického komplexu selských domů, které tvoří jádro statku, kde jsou také 3 byty naší nabídky (Fattoria, Forno a Rindini), stejně jako tenisové hřiště. 600 m dále nahoře v jednom dalším, typickém toskánském statku a v bývalem seniku bylo zřízeno 8 dalších bytů. Na blízké louce je bazén (6 x 12 m) s panoramatickou polohou. Byty jsou zařízeny v typickém jednoduchém, rustikálním stylu se zařízenými vnějšími prostředími. Možnost zakoupení typických výrobků statku (Chianti Classico, olivový olej a 'dinkel' zvláštní druh pšenice - špalda). Selská usedlost 'Castello di Bossi'. Společné: bazén (6 x 12 m, 01.05.-30.09.). Tenis, gril. Obchod 2 km. Jízdárna 5 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Castelnuovo Berardenga:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 350 m n.m.
Castelnuovo v jižní části Chianti, kde se svažují vinicemi pokryté svahy směrem k chudé krajině Crete Senesi. V obci se nachází vila Chigi Saracini. Historická, klidná obec s 7'400 obyvatel, v centru regionu, na vyvýšeném místě, 25 km severo-východně od Siena. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme