• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu La Capraia ★★★, Castelfranco di Sopra

Itálie, Arezzo, Castelfranco di Sopra

Ubytování v Itálii, Castelfranco di Sopra
Číslo objektu: IT5321.830.3

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.629,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 60 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý, zařízený zahradní pavilon.
Ubytování v Itálii, Castelfranco di Sopra

Informace o domě (rezidenci)

La Capraia je středověká osada, na kopcích Pratomagno (600 m n.m.), nádherná poloha nad údolím Arnotal. Osada byla renovována se zachováním středověké architektury. Okolí s olivovými háji a křovinami, zvou k vycházkám. V charakteristické restauraci jsou podávána typická mistní jídla. Byty jsou pecované, zařízené typický m toskánským nábytkem. Zde je možné prožít příjemnou a klidnou dovolenou. Florencie 35 km, Siena 80 km, Arezzo 32 km. Selská usedlost 'La Capraia', 600 m n.m.. 4.6 km od centra Castelfranco di Sopra, 14 km od centra Reggello, 33 km od centra Greve in Chianti, slunná, vyvýšená poloha na kopci. Společné: zahrada, bazén (8 x 15 m, hloubka 100 - 130 cm, 03.05.-04.10.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, ping-pong, gril, dětské hřiště. V domě: pračka (společné). Parkovací místo u domu. Obchod 5 km, autobusová zastávka 5 km, nádraží 'Figline Valdarno' 20 km. Tenis 5 km, jízdárna 20 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Castelfranco di Sopra:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 280 m n.m.
Castelfranco di Sopra, na vyvýšenině nad údolím řeky Arno, bylo založeno ve 13. století Florencií jako vojenský opěrný bod. Uprostřed hradeb jsou podél malých kolmých ulic krásné domy ve stylu středověku a renesance. Hned mimo klášter Badia di Soffena, který získal po krátké renovaci svůj středověký šarm. Historická, klidná vesnice s 2'700 obyvatel, na východě regionu, na úpatí hory hory, ve svahu s pěkným výhledem, 43 km jiho-východně od Firenze, 43 km severo-západně od Arezzo. Veškeré služby v místě. Další možnosti nákupu, 8 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme