• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu La Sorbigliana ★★★, Castelfiorentino

Itálie, Chianti, Castelfiorentino

Ubytování v Itálii, Castelfiorentino
Číslo objektu: IT5251.100.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.861,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Pini', 3-pokojový byt 60 m2, v přízemí, stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Malý balkon, zahradní sezení, malá zahrada. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Castelfiorentino

Informace o domě (rezidenci)

La Sorbigliana je bývalý statek, pocházející z 11. století. Zrenovovasný, obklopený vinicemi, olivovými háji a poli, 7 km od Montespertoli. Statek sestává z více různých budov s celkem 10 byty, seskupenými kolem bývalé strážní věže. Velký pozemek je obklopený krásným trávníkem, s ideálními místy k odpočinku. Na pozemku bydli i majitelé, kteří se starají o rekreační hosty. Potraviny z vlastní produkce, jako na př. olivový olej, víno, med a lanýže, lze zde zakoupit. Byty jsou vkusně zařízené rustikálním nábytkem v toskánském stylu. Historická selská usedlost 'La Sorbigliana', renovovaný. Samostatně stojící, klidná, slunná poloha na kopci, v zeleni. Společné: pozemek 40 ha (oplocený), zahrada 1 ha s trávníkem a rostlinami, bazén (6 x 12 m, hloubka 140 - 230 cm, 03.05.-27.09.). Venkovní sprcha, ping-pong, terasa, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: přístup na internet, slunná terasa, pračka (společné, extra). Kuchař na vyžádání (extra). Snídaně na vyžádání. Příjezd vede až k objektu (700 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 4 km, restaurace 5 km, nádraží 5 km. Tenis 4 km, jízdárna 7 km. Atrakce v blízkosti: Firenze 40 km, Siena 50 km, San Gimignano 20 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Castelfiorentino:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rušná obec s 16'000 obyvatel, v údolí, 40 km jiho-západně od Firenze, 60 km severo-západně od Siena, 60 km jiho-východně od Pisa. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, 10 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme