• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Monteverdi ★★★, Castagneto Carducci

Itálie, Costa Etrusca, Castagneto Carducci

Ubytování v Itálii, Castagneto Carducci
Číslo objektu: IT5358.500.5

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.667,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 60 m2 na 2 podlažích, komfortní zařízení: velký obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem 14 m2. 1x malý pokoj, 2x lůžko. Sprcha/bidet/WC. Balkon 15 m2. Místo k posezení. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Castagneto Carducci

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Monteverdi', obklopen stromy. 10 byty v domě. Nad Castagneto Carducci 6 km od centra Monteverdi Marittimo, vyvýšená poloha, 17 km od moře. Společné: bazén (12 x 24 m, hloubka 150 cm, 07.06.-20.09.). Venkovní sprcha, zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek, gril. V rekreačním zařízení: restaurace, bar, stolní fotbal, slunná terasa, pračka (společné, extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 6 km, nádraží 'Donoratico' 15 km, písečná pláž 'Marina di Castagneto Carducci' 17 km. Atrakce v blízkosti: Bolgheri 20 km, Volterra 50 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Castagneto Carducci:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Castagneto Carducci nabízí prakticky všechny typy krajiny, pobřeží s písečnými plážemi a piniové háje, oblast bažin, které připomínají původní Maremma, venkovský region se svými vesnicemi, usedlostmi a statky, typická pahorkatina Toskánska, malé vísky s úzkými uličkami, které jakoby střežily hrady, tak jako zdánlivě nekonečná krajina, která se rozléhá až k moří a ostrovům 'Arcipelago Toscano'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme