• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Agrumeto ★★, Capo Vaticano

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Ubytování v Itálii, Capo Vaticano
Číslo objektu: IT6320.410.5

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.044,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt v přízemí, jednoduché zařízení: 1x pokoj, 1x lůžko a 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby. Malý kuchyňský kout (2 plotýnky). 2x sprcha/bidet/WC. Malá zahrada. Parkování č. 1. Pozor prosím: lednička bez mrazícího boxu. Všechny apartmány jsou 200 metrů od moře, s terasou 50 m, na klidném a panoramatickém místě.
Ubytování v Itálii, Capo Vaticano

Informace o domě (rezidenci)

Jednoduchá rekreační obec 'Agrumeto'. 50 m od moře, 50 m plaz. Společné: zahrada rostlinami a květinami, bazén (26.05.-29.09.). Venkovní sprcha, tenis, basketbalový koš, Boccia (Pétanque), volleyball, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar (vše extra), slunná terasa, prádelna (extra). Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo. Potraviny 300 m. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Capo Vaticano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Staré, zajímavé a malebné městečko na výhodné poloze v předhůří Golf S.Eufemia a Gioia. Rozprostírá se na rybárském přístavu a přestavuje důležité hospodářské centrum a rekrační místo. Město nabízí umělecky hodnotné aktiviti v charakteristických uličkách starého města. Pod terasou, na Tropea, se rozprostírá krásná 4 km dlouhá písečná pláž, dobře vybudovaná a oddělená od skalnaté stěny. Malý přístav pro čluny, typické restaurace, bary a obchody. Marina s denním spojením na Liparské ostrovy (v hlavní sezóně). Letovisko a letní rekreační středisko s 6'000 obyvatel přímo u moře, 60 km jižně od Lamezia Terme. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, bar, noční klub.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme