• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Dependance ★★★, Capo Vaticano

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Ubytování v Itálii, Capo Vaticano
Číslo objektu: IT6320.121.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 5.151,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt v přízemí, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. Parkování č. 1. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Capo Vaticano

Informace o domě (rezidenci)

Santa Maria di Ricadi 8 km od Tropea: Malá, jednoduchá rekreační obec 'Dependance'. V okrsku Santa Maria di Ricadi, 550 m od moře, 550 m plaz. Společné: zahrada, bazén (12 x 6 m, 05.05.-29.09.). Venkovní sprcha, volleyball, zahradní nábytek, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, stolní fotbal. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Parkovací místo. Písečná pláž 'Santa Maria di Ricadi' 550 m. Atrakce v blízkosti: Baia di Grotticelle 1 km, Tropea 8 km, Faro Capo Vaticano 3 km, Vibo Valentia 30 km, Reggio Calabria 90 km. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Prodej místních zemědělských výrobků. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Všechna uvedená zařízení (bazén, miniclub, zábavní park, volejbal, stolní fotbal, kyvadlová doprava na a z pláže, transfer z a na Ricardi stanici atd.) jsou umístěny mimo komplex residence cca. 900m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Capo Vaticano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Staré, zajímavé a malebné městečko na výhodné poloze v předhůří Golf S.Eufemia a Gioia. Rozprostírá se na rybárském přístavu a přestavuje důležité hospodářské centrum a rekrační místo. Město nabízí umělecky hodnotné aktiviti v charakteristických uličkách starého města. Pod terasou, na Tropea, se rozprostírá krásná 4 km dlouhá písečná pláž, dobře vybudovaná a oddělená od skalnaté stěny. Malý přístav pro čluny, typické restaurace, bary a obchody. Marina s denním spojením na Liparské ostrovy (v hlavní sezóně). Letovisko a letní rekreační středisko s 6'000 obyvatel přímo u moře, 60 km jižně od Lamezia Terme. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, bar, noční klub.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme