• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Canazei Ski Apartments ★★, Canazei

Itálie, Dolomity, Canazei

Ubytování v Itálii, Canazei
Číslo objektu: IT3550.450.2

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 23.616,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 45 do 55 m2, zkosený, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj, 2x místo ke spaní. 1x pokoj, 2x místo ke spaní. Kuchyňský kout. Topení, boiler.
Ubytování v Itálii, Canazei

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná, komfortní rekreační osada 'Canazei Ski Apartments'. Mimo obec, 5 km od centra Canazei, klidná, slunná poloha, 3 km od sjezdovek. V domě: lyžárna. Veřejné parkoviště na ulici. Autobusová zastávka 500 m. Sedačková lanovka 3 km, zastávka ski-busu 1 km. Pozor prosím: V případě dobrých sněhových podmínek je dům dostupný přímo na lyžích. Fotografie domu je jen příkladem. Pozor: Alokace probíhá po příjezdu, apartmány mohou být v různých budovách až 5km od centra Canazei a až 3km od sjezdovek.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Canazei:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Jak v zimě, tak v létě oblíbené rekreační místo s 1600 obyvateli v nejzazším konci údolí Fassatal, 56 km východně od Bolzano, na úpatí 2239 m vysoké hory Passo Pordoi. Údolí s četnými dolomitními skálami davá krajině velkolepou přírodni kulisu. V obci poohodlné restaurace, obchody, krytý bazén.

informace pro letní ubytování

Kabinová lanovka k vyhlídce Belvedere, horská turistika a šplhání ve skupině Marmolada-Gruppe (3342 m).

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Moena-Canazei, počet přepravních zařízení: 60x celkem. 78x lyžařské sjezdovky, celkem 150 km, sjezdovka pro snowboardisty. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Canazei je součástí lyžařské oblasti Dolomiti Superski. 450 sjezdovek o celkové délce 1200 km, sjezdovky pro snowboard. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Běžkařské stopy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme