• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu La Terrazza ★★, Camaiore

Itálie, Versilia, Camaiore

Ubytování v Itálii, Camaiore
Číslo objektu: IT5195.390.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.173,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'La Terrazza', 2-pokojový byt 48 m2 na 2 podlažích v 1. patře, komfortní a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV-satelit. Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sedací vana/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem s panoramatickým oknem. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup k zahradnímu sezení. Terasa krytá, malé zahradní sezení, zahrada 100 m2, trávník. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Pokoj s 1x2 lůžky nad sebou je průchozí.
Ubytování v Itálii, Camaiore

Informace o domě (rezidenci)

Santa Lucia 6 km od Camaiore: Majitel pečuje o zahradu během týdne. Velmi pěkný, útulný dům 'La Terrazza', renovovaný v roce 2002. Klidná, slunná, vyvýšená poloha na kopci, 10 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 100 m2 (oplocená) s trávníkem. Zahradní nábytek, gril. Příkrý, úzký příjezd vede až k objektu. Veřejné parkoviště 50 m na ulici. Potraviny 3 km, restaurace, autobusová zastávka 200 m, písečná pláž 9.8 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Camaiore:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Camaiore, v kopci orámovaném kotli na úpatí Apuánských Alp, nabízí historické jádro obce uvnitř městských hradeb, ve kterých sídlí mnoho řemeslníků. V léte se konají početné slavnosti a trhy, na kterých jsou zastoupeni umělečtí řemeslníci a trhovci z celé Italie. Známá, historická, rušná obec s 30'000 obyvatel, na severozápadě regionu 8 km od moře, dopravně výhodná poloha, 25 km severo-západně od Lucca, 10 km severně od Viareggio. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme