• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Cima al Colle ★★★, Camaiore

Itálie, Versilia, Camaiore

Ubytování v Itálii, Camaiore
Číslo objektu: IT5195.142.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.182,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Cima al Colle', 3-pokojový dům 110 m2 na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení: jídelna, jídelní stůl a TV. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Vstup na balkon. Vana/sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Malý balkon 3 m2, zahrada. Zahradní nábytek, gril. Výhled do dálky na hory, do údolí a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Camaiore

Informace o domě (rezidenci)

Pontemazzori 4 km od Camaiore: Stylový komfortní dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Cima al Colle', rok výstavby 1800, renovovaný v roce 1994. Osada Cima al Colle s 4 domy, samostatně stojící, klidná poloha v obytné čtvrti, 12 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 20 m2 (oplocená). Zahradní nábytek, gril. Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Parkovací místo (2 x). Potraviny 3 km, supermarket 4 km, restaurace 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Camaiore:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Camaiore, v kopci orámovaném kotli na úpatí Apuánských Alp, nabízí historické jádro obce uvnitř městských hradeb, ve kterých sídlí mnoho řemeslníků. V léte se konají početné slavnosti a trhy, na kterých jsou zastoupeni umělečtí řemeslníci a trhovci z celé Italie. Známá, historická, rušná obec s 30'000 obyvatel, na severozápadě regionu 8 km od moře, dopravně výhodná poloha, 25 km severo-západně od Lucca, 10 km severně od Viareggio. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme