• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě La Capanella ★★, Camaiore

Itálie, Versilia, Camaiore

Ubytování v Itálii, Camaiore
Číslo objektu: IT5195.100.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.123,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'la Capanella', 4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích, jednoduché, pěkné, stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV. Vstup na terasu. Malý kuchyňský kout (3 plotýnky, mikrovlnka). V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x dvoulůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko. Sprcha/bidet/WC. Topení dřevem (extra). Terasa 50 m2. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na moře, na hory a na krajinu. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Camaiore

Informace o domě (rezidenci)

Pieve di Camaiore: Útulný, stylový jednoduchý dům 'La Capanella'. Samostatně stojící, klidná, slunná, vyvýšená poloha. Společné: pozemek (oplocený). K dispozici pouze pro Vás: pozemek 60 m2, louka k odpočinku (oplocená). Terasa, zahradní nábytek. V domě: pračka. Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Příkrý, úzký příjezd. Parkovací místo u domu, 80 m na pozemku. Obchod 1.5 km, potraviny 1.5 km, supermarket 11 km, obchodní centrum 12 km, písečná pláž 12 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Camaiore:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Camaiore, v kopci orámovaném kotli na úpatí Apuánských Alp, nabízí historické jádro obce uvnitř městských hradeb, ve kterých sídlí mnoho řemeslníků. V léte se konají početné slavnosti a trhy, na kterých jsou zastoupeni umělečtí řemeslníci a trhovci z celé Italie. Známá, historická, rušná obec s 30'000 obyvatel, na severozápadě regionu 8 km od moře, dopravně výhodná poloha, 25 km severo-západně od Lucca, 10 km severně od Viareggio. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme