• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Bonassola ★★, Bonassola

Itálie, Ligurie Riviera Levante & Cinque Terre, Bonassola

Ubytování v Itálii, Bonassola
Číslo objektu: IT5097.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.482,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 55 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (trouba, myčka). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Nádherný panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka. Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Bonassola

Informace o domě (rezidenci)

Salice di Montaretto 9 km od Bonassola: Až na pláž jsou 3 km pěšky, 10 km autem. Dům je ideální pro milovníky treckingu, protože je právě na oficielní cestě do Cinque Terre a do Levanto. Přístup přes příkrou nezpevněnou cestu. Vícegenerační dům 'Bonassola', 170 m n.m., 2-podlažní, obklopen loukami a poli. 9 km od centra Levanto, samostatně stojící, klidná, slunná poloha ve svahu, 3 km od moře, v zeleni. Společné: terasa (80 m2), zahradní nábytek. V domě: Wireless LAN [WLAN]. 800 m dlouhý, příkrý, úzký příjezd vede až k objektu (přírodní cesta). Veřejné parkoviště 800 m. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, nádraží 'Levanto' 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Bonassola:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá obec na ligurském pobřeží. Deiva Marina 15 km a Levanto 3 km. Ideální východisko pro výlety do Cinque Terre, dosažitelné po moři v několika minutách. Příjezd také po železnici nebo po pěšině. Nejblíže položená obec v Cinque Terre je vzdálená asi 15 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme