• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu ★★★, Bellagio

Itálie, Lago di Como-Lombardie, Bellagio

Ubytování v Itálii, Bellagio
Číslo objektu: IT2414.370.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.198,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 35 m2 v 1. patře, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, větrák. Vstup na balkon. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení. Malý balkon. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Ubytování v Itálii, Bellagio

Informace o domě (rezidenci)

Starý vícegenerační dům. V centru obce Bellagio, 200 m od jezera, v pěší zóně. Příjezd 100 m od objektu. Veřejné parkoviště 150 m. Obchod, restaurace, bar 50 m, trajekt 'Bellagio - Menaggio - Varenna' 200 m, oblázková pláž 500 m (malý), koupaliště 500 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Bellagio:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rekreační místo s mezinárodním ohlasem, sídlo florentských uměleckých řmeslníků, ležící v předhůří, na místě, kde se rozděluje Comersee v v Arme Como a Lecco. Obklopen krásnými domy a zahradami, které lemují břeh jezera. Obchody, restaurace, bary a sportovní zařízení. Proslulá, kouzelná rekreační obec přímo u jezera, idilická poloha s pěkným výhledem, 30 km severně od Como. V obci: obchody, potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme