• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu La Fornace ★★★, Barga

Itálie, Lucca/Pisa, Barga

Ubytování v Itálii, Barga
Číslo objektu: IT5191.815.5

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.453,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 60 m2, v přízemí, jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb. Vstup na zahradu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Barga

Informace o domě (rezidenci)

Zemědělský statek La Fornace blízko malé obce Ghivizzano v historicky důležité oblasti Garfagnana, severně od Lucca, obklopený bohatým stromovím, vinicemi a olivovými háji, jsou zde tři zrestaurované statky na velkém pozemku, panoramatická, klidná poloha na svahu (300 m n.m.) na selském statku (40 ha) s vlastní vyrobou olivového oleje a vína, malý chov hovězího dobytka a pěstování ovoce a zeleniny. Rozsáhlý pozemek se slunečníky, lehátky a soukmromým vnějším prosťredím s grilem a společným bazénem (10 x 5 m). Velké rustiko se 2 pohodlnými byty s toskánským zařízením. Separátní domy Il Frutteto a Olivo - se soukmromým příjezdem a vlastní zahradou. K zařízení patří také 3 malá jezera a potok. Idealní horské cyklo-tůry, turistika a jezdecké exkurze. Pozoruhodné a lehce dosažitelné jsou ale také termalní lázně Bagni di Lucca (6 km), Barga (10 km), Lucca (31 km), nebo pláže pobřeží Versilia. Statek 'La Fornace', renovovaný. Na kopci, v zeleni. Společné: přírodní pozemek s rostlinami, bazén (11 x 5 m, hloubka 140 cm, 31.05.-13.09.). Zahradní nábytek, gril, parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, písečná pláž 55 km. Tenis 2.5 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Barga:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 410 m n.m.
Obec v údolí Garfagnana se zachovalým jádrem s točitými, úzkými, dlážděnými uličkami, kterém jsou navzájem spojeny uličkami příkrými. Bezpočet památek a uměleckých pokladů. Jmenovitě Palazzo Pretorio a radnice ze 16. století, honosný dom (11. a 12. století), odkud je krásný panoramatický výhled na Apuánské Alpy a Apeniny. V létě se zde koná Jazzový a Operní festival. Historická obec s 10'000 obyvatel, na severozápadě regionu, ve svahu, na samotě, idilická poloha, 38 km severně od Lucca, 65 km severně od Pisa, 105 km severo-západně od Firenze. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry, 17 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme