• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu APPARTAMENTI BARDONECCHIA ★★, Bardonecchia

Itálie, Piemonte, Bardonecchia

Ubytování v Itálii, Bardonecchia
Číslo objektu: IT3240.5.5

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.813,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojov byt 'QUADRILOCALE', pro 8 osob, 70 m2, v přízemí, jednoduché a komfortní zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, DVD a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele a 1x pohovka pro 2 osoby. Ložnice s 2x postele. Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, trouba, lednicí a mraznička. Koupelna/sprcha/WC. Další zařízení: sejf, vysoušeč vlasů.
Ubytování v Itálii, Bardonecchia

Informace o domě (rezidenci)

Ideální pro pobyt s dětmi. Pěkný, historický vícegenerační dům 'APPARTAMENTI BARDONECCHIA' z XX. století, renovovaný v roce 2012, obklopen stromy. Možnosti parkování: veřejné parkoviště na ulici. Příjezd k domu možný celoročně. Cesta se schodištěm, 10 schodů. Poloha: v centru obce Bardonecchia, centrální poloha v zeleni. Výhled z domu na hory a do zahrady. Okolí domu: zahrada (ke spoluužívání, 300 m2, oplocený). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 150 m, potraviny 150 m, supermarket 150 m, restaurace 10 m, sportovní centrum 1 km, tenis 1 km, tenisová hala 1 km, vlek 1 km, jízdárna 3 km, sáňkařská dráha 1 km, běžkařské stopy 3 km, lyžařská škola 1 km, kluziště 600 m, dětské hřiště, 1 km, visutá lanovka 2 km, autobusová zastávka 150 m. Upozornění, v okolí se nachází: hlavní silnice v 150 m a železnice v 400 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Bardonecchia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Významná obec v Alta Val di Susa, kam se svažují 4 údolí Valle Rochemolles, Valle del Frejus, Valle della Rho, Valle Melezet a Valle Stretta. Kolem vysoké hory až do 3.505 m. Velké příjezdové silnice se zde spojují u Freejus-tunelu k evropské silniční síti. Torino 90 km. Zimní sportovní středisko s 3'000 obyvatel, 90 km západně od Torino. V obci: supermarket, obchody, pekařství, restaurace, bar. Doprava letadlem: letiště Torino (TRN), 100 km.

informace pro letní ubytování

Bardonecchia nabízí v létě zotavenou pro nejrůznější potřeby: na př. tenisová hřiště uprostřed zeleně, 9 jamkové golfové hřiště. Četné vodní toky v okolí zvou k jízdě na kajaku, raftingu, vodní rychlostní pádlování a kanoistiku. Mimoto nabízí Bardonecchia širokou síť turistických cest, vedoucích údolími podél vodních toků do vyšších oblastí, kde lze vidět kamzíky, kozorožce a sviště. Ideální krajina i pro horská kola.

informace pro zimní ubytování

Bardonecchia nabízí jako zimní rekreační místo víe jako 140 km udržovaných sjezdovek s 24 lanovkami a lyžařskými vleky, rozdělené do lyžařských oblastí Melezet, Colomion a Jafferau. Sportovní dráhy celé oblasti přepravují za hodinu 22.000 osob. Kromě toho jsou k dispozici 3 rozlehlé béžkařské dráhy a početné možnosti pro snowboard a carvingové lyžování. Lyžařské středisko Bardonecchia, počet přepravních zařízení: 24x celkem. Celkem 140 km lyžařské sjezdovky, sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Skibus.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme