• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu ★★★, Baratti

Itálie, Costa Etrusca, Baratti

Ubytování v Itálii, Baratti
Číslo objektu: IT5388.300.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.842,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 35 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Zahrada. Zahradní nábytek, místo k posezení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: soukromý vstup.
Ubytování v Itálii, Baratti

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence, ideální pro pobyt s dětmi. 70 byty v domě. 5 km od centra Venturina, 10 km od centra San Vincenzo, 10 km od centra Campiglia Marittima, 2.5 km od moře. Společné: park 80'000 m2 (oplocený), zahrada, bazén (17 x 9 m, hloubka 120 cm, 17.05.-04.10.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, volleyball, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, přístup na internet, stolní tenis, pračka (společné, extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 5 km, supermarket 5 km, písečná pláž 2.5 km. Jízdárna 5 km. Atrakce v blízkosti: Baratti, Populonia. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Baratti:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Hlavní město středního úseku toskánského pobřeží 'Costa Etrusca' s dlouhou písčitou pláží, přístavem jachet a širokým výběrem nabídek pro sport a volný čas. Vnitrozemí se svojí kouzelnou kopcovitou krajinou, některými typickými místy, jako Suvereto, Sassetta, Campiglia Marittima, Bolgheri, Castagneto Carducci a přírodními chráněnými oblastmi nabízí mnoho zajímavých výletů. Známé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 6'500 obyvatel přímo u moře, centrálni poloha, 22 km severně od Piombino, 62 km jižně od Livorno. Veškeré služby v místě. Diskotéka, večerní zábava.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme