• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu ★★★, Baratti

Itálie, Costa Etrusca, Baratti

Ubytování v Itálii, Baratti
Číslo objektu: IT5388.250.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.492,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 55 m2, v přízemí, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Terasa. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny.
Ubytování v Itálii, Baratti

Informace o domě (rezidenci)

Samostatný rodinný dům, renovovaný, obklopen stromy. Pod Campiglia Marittima, ve čtvrti Venturina 10 km od centra Baratti, 4 km od moře, na ulici. Společné: park 6 ha (oplocený), přírodní zahrada, bazén (nezapuštěný) (5 x 11 m, hloubka 120 cm, 08.06.-14.09.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, pračka (společné). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 4 km, supermarket 4 km, restaurace 1 km, písečná pláž 4 km. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Baratti:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Hlavní město středního úseku toskánského pobřeží 'Costa Etrusca' s dlouhou písčitou pláží, přístavem jachet a širokým výběrem nabídek pro sport a volný čas. Vnitrozemí se svojí kouzelnou kopcovitou krajinou, některými typickými místy, jako Suvereto, Sassetta, Campiglia Marittima, Bolgheri, Castagneto Carducci a přírodními chráněnými oblastmi nabízí mnoho zajímavých výletů. Známé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 6'500 obyvatel přímo u moře, centrálni poloha, 22 km severně od Piombino, 62 km jižně od Livorno. Veškeré služby v místě. Diskotéka, večerní zábava.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme