• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Badia ★★★★, Badia a Passignano

Itálie, Chianti Classico, Badia a Passignano

Ubytování v Itálii, Badia a Passignano
Číslo objektu: IT5289.100.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.710,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 85 m2 na 2 podlažích, velmi komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj, jídelní stůl, TV-satelit a DVD. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/bidet/WC. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Sprcha/bidet/WC. Topení (extra), klimatizace (extra). Balkon, zahradní sezení, velká zahrada. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Badia a Passignano

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, útulný dům 'Badia', obklopen vinicemi. Nad Badia a Passignano 10 km od centra Tavarnelle Val di Pesa, 30 km od centra Firenze, 40 km od centra Siena, klidná, slunná poloha na kopci, v zeleni. Společné: zahrada s rostlinami, květinami a stromy, bazén (6 x 12 m, 28.03.-03.11.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: přístup na internet. Kuchař na vyžádání. 1 km dlouhý, příjezd (přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 2 km, potraviny 4 km, supermarket 4 km, restaurace 2 km, bar 2 km, autobusová zastávka 2 km. Golfové hřiště (18 jamek) 15 km, jízdárna 2 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Badia a Passignano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Charakteristická obec v Toskánsku, Arezzo 25 km a řeka Arno 12 km. Možnost výletů do Národního parku a přes rozmanitou krajinu.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme