• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Basaletto e Le Selve ★★★, Assisi

Itálie, Umbrie, Assisi

Ubytování v Itálii, Assisi
Číslo objektu: IT5543.800.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.250,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a otevřený krb. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Koupelna/bidet/WC. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Assisi

Informace o domě (rezidenci)

V srdci Umbrie, v oblasti Assisi (12 km) leží v 700 m n.m. leží 2 selské statky z naší nabídky. Oba jsou částí 250 ha kopcovitého zemědělského podniku. Domy jsou střízlivě zařízené v umbrijské tradici. Hosté mohou volit byt v domě Basaletto se soukromým, vybaveným vnějším prostředím pro stravování venku a bytem v domě Le Selve, v soukromé odloučené poloze, vkli!něné v zeleni půvabného údolí, také s vybavenými vnějšími prostorami. Oba jsou v majetku hotelu Le Silve di Armenzano, od kterého je dělí 1200, příp. 3000 m. Hostům je k dispozici bazén hotelu 7 x 13,5 m (k placení extra). Selský dům 'Basaletto e Le Selve'. Společné: zahrada, bazén (6 x 12 m, 01.05.-25.09.). Tenis, osvětlený, ping-pong, zahradní nábytek. V domě: restaurace, bar, společenská místnost, přístup na internet, sauna (extra). Příjezd (přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 10 km, autobusová zastávka 12 km, nádraží 15 km. Tenis 3 km, jízdárna 4 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Assisi:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město s 25'000 obyvateli, několik kilometrů jihovýchodně od Perugia, jedno z nejmalebnějších míst Umbria, obklopeno loukami a poli. Kromě panoramatického výhledu město nabízí mnoho krásných kulturních a historických míst. Obraz města tvoří růžové domy, úzké klikaté uličky, malá náměstí a mnoho kostelů. Sv. Franz von Assisi, ochranný patron Itálie, zde strávil část svého života a zanechal zde nezapomenutelné stopy spiritualismu. Pozuruhodností je např. bazilikaS.Francesco, kde jsou uloženy šaty svatého Franze. Město nabízi bohaté historické klenoty jak z římsko - románského období tak ze středověku: např. Minervatempel na Hauptpiazza (Piazza del Comune), muzeum Forum Romanum, Anfitheater nebo Monte Frun/mentario. Pozoruhodnosti jsou také Palazzo del Podesta, la Torre del Popolo nebo městská Pinakotek.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme