• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Rondi ★★★★, Assisi

Itálie, Umbrie, Assisi

Ubytování v Itálii, Assisi
Číslo objektu: IT5543.50.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.198,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2, v přízemí, velmi pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj, 1x pohovka a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup k zahradnímu sezení. 1x velký pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Topení, klimatizace. Parketové podlahy. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, místo k posezení. Výhled do dálky na město. K dispozici: pračka, telefon, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený).
Ubytování v Itálii, Assisi

Informace o domě (rezidenci)

9 km od Assisi: Velmi pěkný, komfortní dům 'Rondi', rok výstavby 2009. 25 km od centra Perugia, 45 km od centra Todi, 70 km od centra Orvieto, slunná poloha, na úpatí hory Assisi, v zeleni. Společné: udržovaná zahrada s trávníkem a rostlinami, bazén (14 x 6 m, hloubka 90 - 140 cm, 01.05.-05.10.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, zahradní sezení, pergola, zahradní nábytek, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V rekreačním zařízení: snídaňová místnost s TV, přístup na internet, solárium, whirlpool, stolní tenis, k dispozici jízdní kola. Výměna povlečení 1x týdně. Výměna ručníků 1x týdně. Úklid 1x týdně (v ceně). Snídaně na vyžádání. Parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, potraviny 1 km, restaurace 5 km, kavárna 1 km. Golfové hřiště 27 km, tenis 1.5 km, jízdárna 13 km, sportovní centrum 1.5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Assisi:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město s 25'000 obyvateli, několik kilometrů jihovýchodně od Perugia, jedno z nejmalebnějších míst Umbria, obklopeno loukami a poli. Kromě panoramatického výhledu město nabízí mnoho krásných kulturních a historických míst. Obraz města tvoří růžové domy, úzké klikaté uličky, malá náměstí a mnoho kostelů. Sv. Franz von Assisi, ochranný patron Itálie, zde strávil část svého života a zanechal zde nezapomenutelné stopy spiritualismu. Pozuruhodností je např. bazilikaS.Francesco, kde jsou uloženy šaty svatého Franze. Město nabízi bohaté historické klenoty jak z římsko - románského období tak ze středověku: např. Minervatempel na Hauptpiazza (Piazza del Comune), muzeum Forum Romanum, Anfitheater nebo Monte Frun/mentario. Pozoruhodnosti jsou také Palazzo del Podesta, la Torre del Popolo nebo městská Pinakotek.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme