• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Domivecchi ★★★, Arezzo

Itálie, Arezzo

Ubytování v Itálii, Arezzo
Číslo objektu: IT5278.10.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.722,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích, v přízemí, komfortní a stylové zařízení: otevřený obývací pokoj, otevřený krb, TV-satelit, rádio, CD a DVD. Vstup na verandu. Otevřená jídelna. Vstup k zahradnímu sezení. Kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mraznička), jídelní stůl, otevřený krb. WC zvlášť. V horním patře: vstup. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC. 1x pokoj, 3x lůžko a sedací vana/bidet/WC. Topení (extra). Zahrada, altán. Zahradní nábytek, gril. Pěkný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu. Parkování u domu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Jídelna a obývací pokoj jsou od sebe odděleny zděným obloukem. .
Ubytování v Itálii, Arezzo

Informace o domě (rezidenci)

Sant'Andrea a Pigli 10 km od Arezzo: Velmi starý dům 'Domivecchi', 300 m n.m., obklopen loukami a poli. 10 km od centra Arezzo, 20 km od centra Cortona, 80 km od centra Firenze, slunná poloha na kopci. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 100 m2 (oplocená), ovocná zahrada. Altán, zahradní nábytek, gril (skluzavka, houpačka). V domě: ústřední topení, pračka. Úklid na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Potraviny 800 m, restaurace 2 km, autobusová zastávka 800 m, nádraží 10 km, koupaliště 10 km. Atrakce v blízkosti: Civitella in Val di Chiana 20 km, Monte San Savino 23 km, Rapolano Terme 45 km, Siena 65 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Arezzo:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Arezzo leží na malé vyvýšenině na okraji širokého údolí mezi Casentino, údolím řeky Arno a údolím Chianti. Město, které žije řemeslem a obchodem (známé zlatnickým uměním) a dokazuje ještě různé budovy středověku. V kostele San Francesco je k vidění mistrovské dílo Piero della Francesca: cyklus fresek 'Die Legende des Kreuzes' (legenda kříže). Arezzo je také známé svými trhy starožitností. Významné, historické město s 90'000 obyvatel, na východě regionu, na rovině, na řehu řeky (dopravně výhodná poloha, 65 km severo-východně od Siena, 75 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme