• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Antee ★★★★, Arcidosso

Itálie, Maremma Volterra, Arcidosso

Ubytování v Itálii, Arcidosso
Číslo objektu: IT5465.800.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.046,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 70 m2, v přízemí, úplně renovovaný, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV-satelit. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Zahrada 70 m2. Zahradní nábytek, gril. Pěkný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. K dispozici: žehlička a žehlicí prkno, vysavač.
Ubytování v Itálii, Arcidosso

Informace o domě (rezidenci)

Zemědělský statek 'Antee' v srdci středomořské oblasti Santa Fiora, 800 m n.m., na úpatí Monte Amiata (20 minut), je částí zemědělského statku, který se rozprostírá uvnitř národního parku obce Arcidosso. Rustico zcela zrenovované při zachování původních architektonických tradic. Ideální pro opočinkovou dovolenou v naprostém klidu, ale také ideální výchozí bod pro výlety k etruským zříceninám Sovana, k termálním pramenům Saturnia a k překrásným mořským pásům etruského pobřeží, které jsou lehce dosažitelné za hodinu cesty autem. Hostům je v sezoně k dispozici zelenina a ovčí mléko ze statku. Koš na přivítanou, zapůjčení horských kol na požádání. Velmi starý, komfortní selský dvůr 'Antee', renovovaný v roce 2004, obklopen poli. 7 km od centra Arcidosso, 30 km od centra Saturnia, 60 km od centra Grosseto, Castiglione Pescaia, samostatně stojící, klidná, slunná, vyvýšená poloha na kopci, v zeleni. Společné: pozemek, louka, bazén (8 x 4 m, 04.06.-01.10.). Gril. K dispozici pouze pro Vás: zahradní nábytek. V domě: s TV, pračka. Výměna povlečení 1x týdně. Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Příjezd vede až k objektu (150 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 7 km, restaurace 5 km, nádraží 'Grosseto' 60 km, písečná pláž 60 km. Tenis 10 km, jízdárna 5 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Arcidosso:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 680 m n.m.
Historická horská vesnice s 4'100 obyvatel, na jihovýchodě regionu přímo u jezera, ve svahu s pěkným výhledem, 55 km severo-východně od Grosseto, 75 km jiho-východně od Siena. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme