• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Le Grazie ★★★, Amelia

Itálie, Umbrie, Amelia

Ubytování v Itálii, Amelia
Číslo objektu: IT5554.900.1

Ubytování pro 11 osob, k dispozici 6 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 24.665,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

7-pokojový byt v přízemí: vstup. Kulečníková místnost, otevřený krb a TV. Vstup na zahradu. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x lůžko a sprcha/bidet/WC. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x malý pokoj, 1x dvoulůžko a sprcha/bidet/WC. Otevřená galerie, 1x lůžko. Otevřená galerie, 4x lůžko a sprcha/bidet/WC. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Vana/sprcha/bidet/WC. Zahrada 50 m2. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Amelia

Informace o domě (rezidenci)

Základy domu patří k bývalému kláštreru, jehož nejstarší část je ze 12. století, obklopené exkluzivním 2 ha parkem s panoramatickými terasami. Poloha od Amelia je ideální, protože je v hraniční oblasti Toskánska, Lazia a Umbrie. Chalupa 'Le Grazie', 4-podlažní, z 11. století. Osada Foce di Amelia 50 km od centra Perugia, 90 km od centra Roma, na kopci, v zeleni. Společné: zahrada (oplocená), bazén (10 x 5 m, hloubka 160 cm, 20.04.-12.10.). WC u bazénu, venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, přístup na internet. Výměna povlečení (navíc- extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 4 km, potraviny 4 km, supermarket 4 km, obchodní centrum 4 km, restaurace 20 m, bar 4 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Amelia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 400 m n.m.
Pěkné městečko v kopcovité krajině, kterou protéká řeka Tevere. Důležité kulturní centrum s četnými pozůstatky z etruské a románské doby. Historická obec s 16'000 obyvatel, na vyvýšeném místě, ve svahu, idilická poloha s pěkným výhledem, 45 km jižně od Perugia, 35 km severo-východně od Orvieto. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme