• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Aidi ★★, Amalfi

Itálie, Amalfi - pobřeží, Amalfi

Ubytování v Itálii, Amalfi
Číslo objektu: IT6080.300.3

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 3 pokoje
(všechny pokoje slouží zároveň i jako ložnice)

Nájemní cena za ubytování: od 11.866,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt na 2 podlažích, jednoduché a účelné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x lůžko, 1x francouzské lůžko a TV. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní stůl. Vstup na balkon. Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). 2x balkon. K dispozici: pračka. Parkování č. 2 (oplocený). Pozor prosím: jedna z ložnic s dvoulůžkem se nachází mimo apartmán. Lednička bez mrazícího boxu.
Ubytování v Itálii, Amalfi

Informace o domě (rezidenci)

Agerola 15 km od Amalfi: Dvougenerační dům 'Aidi', renovovaný v roce 2006. 1 km od centra Agerola, slunná, vyvýšená poloha, 9 km od moře, na ulici. Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Donáška pečiva, donáška nápojů, snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 500 m, bar 1 km. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 1 km. Atrakce v blízkosti: Amalfi 15 km, Furore 7 km, Sentiero degli Dei (trekking path) 1 km, Positano 25 km, Napoli 45 km, Pompei 25 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Zvířata v sousedství.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Amalfi:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Amalfi, římského původu, na krásném místě Costiera Amalfitana, proslulé svým krásným mořem, dobrým jídlem a laskavostí obyvatel. Nádherné výlety na Capri, Ischia, Pompei a Positano.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme