• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě ★★, Albinia

Itálie, Costa Etrusca, Albinia

Ubytování v Itálii, Albinia
Číslo objektu: IT5471.250.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.587,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový mobilní dům 29 m2, v přízemí, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC, WC zvlášť. Klimatizace. Altán. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. Soukromý vstup.
Ubytování v Itálii, Albinia

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační středisko. 5 km od centra Albinia, 10 km od centra Orbetello, 50 m od moře, nutno přejít silnici. Společné: pozemek (oplocený), přírodní zahrada, 2 bazény chráněný (17.05.-20.10.). Sprcha/WC u bazénu, dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, soukromá pláž, whirlpool, plážový volejbal, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, přístup na internet, stolní tenis, pračka, sušička (společné, extra), půjčovna jízdních kol. Výměna povlečení (navíc- extra). Plná penze polopenze na vyžádání. Parkovací místo č. 1 na pozemku. Supermarket 1 km, písečná pláž 50 m. Škola surfingu, škola plachtění 50 m. Atrakce v blízkosti: Porto Santo Stefano 8 km, Porto Ercole 10 km, Ansedonia 17 km. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů. Animace v sezóně. Baby-výbava na dotaz. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Albinia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malé letovisko, na jihu regionu 2 km od moře, 32 km jižně od Grosseto. Veškeré služby, Orbetello, 15 km. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, banka, restaurace, bar. K tomu: lékárna. Moderní, malé obchodní a zemědělské centrum, které se v běhu posledních let změnilo v pozoruhodné turistické a lázeňské místo. V blízkosti ústí řeky Albegna, od které je také odvozeno jméno obce. Věže Saline, nedaleko ústí jsou dokladem výroby soli. Několik kilometrů od předhůří Monte Argentario a regionálního parku Maremma je Albinia ideálním výchozím bodem pro výlety a slunění.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme