• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Villa Albert With Swimming Pool, Agrigento

Itálie, Sicílie, Agrigento

Ubytování v Itálii, Agrigento
Číslo objektu: IT9330.7.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 30.030,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojov dům (samostatný), pro 8 osob, 120 m2, v přízemí, jednoduché a komfortní zařízení. Obývací pokoj s TV-satelit, kabelová TV, stereo přehrávač, CD a jídelní kout. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby. Ložnice s 2x postele. Obytná kuchyně s 2-plotýnkový sporák, trouba, jídelní stůl, jídelní kout, lednicí a mraznička. Koupelna a sprcha. Terasa 50 m2, zahradní sezení 50 m2, zahradní nábytek, odkládací místnost, 8 lehátka. Další zařízení: vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Ubytování v Itálii, Agrigento

Informace o domě (rezidenci)

Nová, ideální pro pobyt s dětmi. Pěkná vilový dům 'Villa Albert With Swimming Pool', rok výstavby 2000, renovovaný v roce 2014, obklopen stromy a loukami. Zařízení domu: whirlpool, klimatizace, bezpečnostní zařizení, 24-hodinová recepce, solárium, pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Bezbariérový objekt. Poloha: ve čtvrti San Leone ad Agrigento, klidná, slunná poloha v zeleni, u moře. Výhled z domu do údolí a na krajinu. Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, 200 m2, oplocený), zahrada (k dispozici pouze pro Vás, 300 m2, oplocený), louka k odpočinku (k dispozici pouze pro Vás, 150 m2, oplocený), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 10 m x šířka 5 m), venkovní sprcha (k dispozici pouze pro Vás), dětské hřiště (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 500 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Agrigento:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Arigento, svými velkolepými ruinami známé město s 50.000 obyvateli stojí za shlédnutí. Leží uprostřed jižního pobřeží Sicilie a patří k nejkrásnějším místům ostrova. Na jihu starého města postavené moderní obytné čtvrti se svými výškami změnily od základu městskou siluetu.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme