• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Zaton ★★★, Zaton

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Zaton

Ubytování v Chorvatsku, Zaton
Číslo objektu: HR4070.100.25

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.643,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový mobilní dům 31 m2, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka (70 cm, v délce 190 cm), TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (135 cm, v délce 190 cm), sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm), 1 x 1 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa 10 m2, krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: dětská postýlka (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Chorvatsku, Zaton

Informace o domě (rezidenci)

Velké, pěkné rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Zaton', obklopen stromy. Mimo obec, slunná poloha, přímo u moře, přímo u pláže, v zeleni. Společné: bazén vyhřívaný (970 m2, hloubka 140 cm, 05.05.-30.09.) s vnitřními schůdky. Atypický bazén. Dětské brouzdaliště, skluzavka, tenis (12 x pískový povrch), osvětlený (extra), ping-pong, basketbalový koš, Boccia (Pétanque) (extra), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, bistro, internetová kavárna, fitness, masáže (extra), možnosti nákupu, kiosek, půjčovna jízdních kol. Polopenze na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Zařízení je v noci střeženo. Fotografie domu je jen příkladem. Apartmány se nachází od pláže 100-300 metrů a mobilní domy 700 m, obklopeny borovicovým lesem a udržovanou středomořskou zelení. Dlouhá přírodní písčito-oblázková pláž s plážovým zařízením a aktivitami. Dětský prostor s mini klubem a animacemi, aquagan. Široká nabídka sportovního vybavení: vodní lyžování, kánoe, vodní lyže, potápění, plážový volejbal, jízda na koni, lukostřelba, 2,5 km dlouhá fitness trať. Zábavní centrum s programy, tancem, kulturní akce.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Zaton:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Sídliště a letní rekreační středisko přímo u moře, 14 km severo-západně od Zadar. V obci: supermarket, řeznictví, pekařství, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. K tomu: lékárna 3.5 km, lékař 3.5 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 14 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme