• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★★, Zadar

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Zadar

Ubytování v Chorvatsku, Zadar
Číslo objektu: HR4100.286.2

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.492,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 60 m2 v 3. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. 1x dětský pokoj, 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), 1x vysunovací lůžko (v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Koupelna/WC. Terasa 7 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Chorvatsku, Zadar

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům. Ve čtvrti Diklo, 6 km od centra, klidná, vyvýšená poloha, 600 m od moře, 600 m plaz. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod, restaurace 500 m, oblázková pláž, kamenitá pláž, betonová pláž 600 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Zadar:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Zadar - historické, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci město s 80'000 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Paragliding. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme