• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Zadar

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Zadar

Ubytování v Chorvatsku, Zadar
Číslo objektu: HR4100.185.3

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 7.746,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 22 m2 v 1. patře, moderní a vkusné zařízení: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, jídelní stůl, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Balkon 6 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Chorvatsku, Zadar

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný vícegenerační dům. Ve čtvrti Diklo, 3 km od centra, klidná poloha, 220 m od moře. Společné: gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu. Obchod 200 m, restaurace 150 m, písečná pláž 400 m oblázková pláž, kamenitá pláž 220 m, pláž ke koupání 400 m. Sportovní centrum 400 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Zadar:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Zadar - historické, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci město s 80'000 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Paragliding. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme