• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Zadar

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Zadar

Ubytování v Chorvatsku, Zadar
Číslo objektu: HR4100.130.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.377,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 70 m2, v přízemí, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, TV-satelit a klimatizace. 1x pokoj, 1x dvoulůžko a koupelna/WC. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Chorvatsku, Zadar

Informace o domě (rezidenci)

Bytový dům. Ve čtvrti Borik, 2 km od centra, slunná poloha, 200 m od moře, 200 m plaz, na ulici. Společné: pozemek (oplocený), zahrada s rostlinami a květinami. V domě: přístup na internet, ústřední topení, klimatizace. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod, restaurace, oblázková pláž, pláž ke koupání 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Zadar:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Zadar - historické, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci město s 80'000 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Paragliding. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme