• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★★, Zadar

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Zadar

Ubytování v Chorvatsku, Zadar
Číslo objektu: HR4100.109.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.947,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 80 m2 na 2 podlažích v 1. patře, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna 30 m2, TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Koupelna/WC, vířivou vanou. Klimatizace. Balkon 10 m2, balkon 6 m2. Zahradní nábytek, lodžie. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Chorvatsku, Zadar

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný dvougenerační dům. Ve čtvrti Borik, 3 km od centra, v obytné čtvrti, 150 m od moře, 150 m plaz. Společné: malá, udržovaná zahrada. Terasa (50 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Obchod, restaurace 300 m, oblázková pláž, skalnatá pláž 150 m, pláž ke koupání 700 m. Sportovní centrum 700 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Zadar:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Zadar - historické, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci město s 80'000 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Paragliding. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme