• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Anica ★★★★, Zadar

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Zadar

Ubytování v Chorvatsku, Zadar
Číslo objektu: HR4100.100.2

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.015,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 100 m2 v 2. patře, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna 38 m2, TV-satelit, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko, sprcha/WC, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. 3x terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře a na bazén. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). PC.
Ubytování v Chorvatsku, Zadar

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, útulný třígenerační dům 'Anica'. Ve čtvrti Diklo, 6 km od centra Zadar, mimo obec, klidná, slunná, vyvýšená poloha v obytné čtvrti, 450 m od moře, 450 m plaz, v zeleni, jižní orientace. Společné: pozemek 1'000 m2 (oplocený), zahrada s trávníkem a stromy, bazén hranatý (14 x 5 m, hloubka 120 - 190 cm, 31.05.-27.09.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, gril, dětské hřiště (houpačka), parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 400 m, restaurace 450 m, oblázková pláž 2.5 km, kamenitá pláž 450 m, pláž ke koupání 2.5 km, betonová pláž 450 m. Tenis, sportovní centrum 400 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Stinné parkoviště ve dvoře.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Zadar:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Zadar - historické, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci město s 80'000 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Paragliding. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme