• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★★, Zadar/Bibinje

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Zadar/Bibinje

Ubytování v Chorvatsku, Zadar/Bibinje
Číslo objektu: HR4103.104.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 6.319,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 25 m2 v 1. patře: 1x pokoj, 1x dvoulůžko (190 cm, v délce 200 cm), 1x místo ke spaní a TV-satelit. Vstup na terasu. Malá kuchyně (2 plotýnky), jídelní stůl, klimatizace. Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Terasa 8 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Chorvatsku, Zadar/Bibinje

Informace o domě (rezidenci)

Bibinje 10 km od Zadar: Pěkný bytový dům, ideální pro pobyt s dětmi. Klidná poloha, 100 m od moře, 200 m plaz. Společné: pozemek (oplocený), pěkná zahrada s trávníkem 250 m2. Terasa, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 200 m, restaurace 150 m, oblázková pláž, kamenitá pláž 200 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Zadar/Bibinje:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Zadar - historické, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci město s 80'000 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Paragliding. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme