• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★, Vir

Chorvatsko, Dalmácie - sever/ostrovy, Vir

Ubytování v Chorvatsku, Vir
Číslo objektu: HR4050.105.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.804,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 110 m2 v 1. patře: velký obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a klimatizace. 1x pokoj s dvoulůžkem. 2x pokoj, v kazdem pokoji 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). 2x koupelna/WC. Velká terasa 40 m2. Zahradní nábytek. Částečný výhled do dálky na moře. K dispozici: dětská postýlka (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Chorvatsku, Vir

Informace o domě (rezidenci)

Dvougenerační dům. 500 m od centra, samostatně stojící, klidná poloha, 80 m od moře, v zeleni. Společné: pozemek 4'000 m2, zahrada s stromy, louka, ovocná zahrada. Zahradní sezení, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (houpačka, pískoviště). V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu. Obchod, oblázková pláž 200 m, kamenitá pláž 80 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Vir:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci obec s 1'600 obyvatel, v centru ostrova přímo u moře, 15 km severo-západně od Nin, 26 km severo-západně od Zadar. Veškeré služby v místě. Sauna, solárium, masáže. Další možnosti nákupu a zábavy, 25 km.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Tenis. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme