• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Sol Stella ★★★, Umag

Chorvatsko, Istrie, Umag

Ubytování v Chorvatsku, Umag
Číslo objektu: HR2200.200.6

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.804,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 28 m2 v 1. patře, renovovaný v roce 2012: obývací pokoj/jídelna, 2x pohovka a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Klimatizace. Terasa 4 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon. Parkování u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Chorvatsku, Umag

Informace o domě (rezidenci)

Pěkné rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Sol Stella', obklopen stromy. Mimo obec, 2 km od centra, přímo u moře, přímo u pláže, v zeleni. Společné: bazén (16.04.-02.10.) s mořskou vodou. Dětské brouzdaliště, tenis (1 x tvrdý povrch, 14 x pískový povrch) (extra), basketbalový koš, Boccia (Pétanque), volleyball, badminton. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, bistro, internetová kavárna, možnosti nákupu, půjčovna jízdních kol. Snídaně a polopenze na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Oblázková pláž 'Laguna', skalnatá pláž 'Sol Stella'. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Umag:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Umag- malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec, na severozápadě poloostrova přímo u moře, 30 km severně od Porec, 60 km severně od Rovinj, 93 km severně od Pula. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž, plážové zařízení. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Bazén. Aquapark. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek 10 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Paragliding. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme