• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě ★★★, Umag/Zambratija

Chorvatsko, Istrie, Umag/Zambratija

Ubytování v Chorvatsku, Umag/Zambratija
Číslo objektu: HR2208.436.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 35.672,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojová polovina dvojdomku 190 m2 na 3 podlažích, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Ve 2. patře: obývací pokoj/jídelna 30 m2, TV-satelit, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm). Zkosená galerie 25 m2, 1x pohovka pro 2 osoby. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/bidet/WC. 2x velká terasa krytá, velká terasa 18 m2. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na moře a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený).
Ubytování v Chorvatsku, Umag/Zambratija

Informace o domě (rezidenci)

Útulný dvojdomek 3-podlažní. Nad Zambratija 6 km od centra Umag, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 800 m od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'200 m2 (oplocený), udržovaná zahrada s trávníkem 300 m2, bazén (10 x 5 m, hloubka 135 cm, 03.05.-20.09.). Venkovní sprcha, altán, zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, pračka. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 1 km, restaurace 1 km, kamenitá pláž 1 km, pláž ke koupání 1.5 km. Tenis 1.5 km, sportovní centrum 1.5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Umag/Zambratija:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Umag- malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec, na severozápadě poloostrova přímo u moře, 30 km severně od Porec, 60 km severně od Rovinj, 93 km severně od Pula. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž, plážové zařízení. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Bazén. Aquapark. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek 10 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Paragliding. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme