• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Skiper ★★★★, Umag/Savudrija

Chorvatsko, Istrie, Umag/Savudrija

Ubytování v Chorvatsku, Umag/Savudrija
Číslo objektu: HR2205.100.10

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 24.457,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Skiper Family', 3-pokojový byt 75 do 85 m2 na 2 podlažích, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. V podkroví: (točité schody) 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj se střešní okno 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Koupelna/bidet/WC. Klimatizace. 2x balkon. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: telefon. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Chorvatsku, Umag/Savudrija

Informace o domě (rezidenci)

Savudrija, 7 km od Umag: Útulné, komfortní rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Skiper', rok výstavby 2005. Ve čtvrti Alberi 3 km od centra Savudrija, 10 km od centra Umag, klidná poloha ve svahu, přímo u moře, přímo u pláže. Společné: pozemek 14 ha (oplocený) s trávníkem a stromy, bazén (410 m2, hloubka 135 cm, 17.05.-25.10.) s vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, soukromá pláž, tenis (4 x tvrdý povrch), dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, fitness. Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo (kryté) u domu. Golfové hřiště (18 jamek) 500 m. Pozor prosím: zařízení je v noci střeženo. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Umag/Savudrija:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Umag- malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec, na severozápadě poloostrova přímo u moře, 30 km severně od Porec, 60 km severně od Rovinj, 93 km severně od Pula. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž, plážové zařízení. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Bazén. Aquapark. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek 10 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Paragliding. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme