• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě ★★★★, Ugljan/Preko

Chorvatsko, Dalmácie - sever/ostrovy, Ugljan/Preko

Ubytování v Chorvatsku, Ugljan/Preko
Číslo objektu: HR4205.106.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 6 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 46.679,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 180 m2 na 2 podlažích: obývací pokoj/jídelna 60 m2, na 2 rovinách, TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Vstup na terasu. Koupelna/WC. Klimatizace. Balkon, terasa 35 m2, krytá, terasa 35 m2. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený).
Ubytování v Chorvatsku, Ugljan/Preko

Informace o domě (rezidenci)

Rodinný dům 2-podlažní. Klidná, vyvýšená poloha, 100 m od moře, 100 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada 1'300 m2 s trávníkem. Venkovní sprcha, zahradní nábytek, grilovací kout. V domě: přístup na internet, klimatizace, pračka. Parkovací místo (2 x) u domu na pozemku. Obchod, restaurace 200 m, písečná pláž 100 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Ugljan/Preko:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, útulná obec s 3'800 obyvatel, v centru ostrova přímo u moře, jiho-západně od Zadar. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, pamětihodnosti. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování. Tenis. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty. Internetová kavárna ve městě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme