• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Zelena punta ★★★, Ugljan/Kukljica

Chorvatsko, Dalmácie - sever/ostrovy, Ugljan/Kukljica

Ubytování v Chorvatsku, Ugljan/Kukljica
Číslo objektu: HR4220.200.13

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.417,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 50 m2 v 1. patře: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm). Otevřený malý obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Chorvatsku, Ugljan/Kukljica

Informace o domě (rezidenci)

Pěkné rekreační středisko 'Zelena punta', renovovaný v roce 2011, obklopen stromy. Mimo obec, klidná, slunná poloha, přímo u moře, přímo u pláže. Společné: pozemek s stromy. Tenis (3 x tvrdý povrch) (extra), ping-pong, volleyball (extra), plážový volejbal. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, půjčovna jízdních kol. K dispozici: kánoe, loďka (extra). Snídaně plná penze polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 500 m, kamenitá pláž 'Zelena Punta', skalnatá pláž 'Zelena punta'. Dětské hřiště 500 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Ugljan/Kukljica:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci obec a letovisko s 870 obyvatel, na jihovýchodě ostrova přímo u moře, 10 km jižně od Zadar. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, restaurace, bar, diskotéka, folklórní večery, večerní zábava, muzeum, pamětihodnosti, sauna, solárium. K tomu: lékárna 5 km, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 12 km.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). 6 km turistické cesty. Cyklistické cesty, 21 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme