• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě ★★★, Ugljan/Kali

Chorvatsko, Dalmácie - sever/ostrovy, Ugljan/Kali

Ubytování v Chorvatsku, Ugljan/Kali
Číslo objektu: HR4210.135.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.511,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 130 m2 v 2. patře, pěkné a vkusné zařízení: velký obývací pokoj, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní stůl. Sedací vana/bidet/WC, WC zvlášť. Klimatizace (extra). Velká terasa 30 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka.
Ubytování v Chorvatsku, Ugljan/Kali

Informace o domě (rezidenci)

Rodinný dům. Nad Kali, vyvýšená poloha, 100 m od moře. V domě: přístup na internet, Wireless LAN [WLAN]. Parkovací místo u domu. Obchod 200 m, restaurace, kamenitá pláž, skalnatá pláž 100 m. Pozor prosím: 1. patro je uzavřené a neobývané.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Ugljan/Kali:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, stará, vhodná pro rodinou rekreaci obec s 1'763 obyvatel, v centru ostrova přímo u moře, 5 km jižně od Zadar. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, folklórní večery. K tomu: lékárna 3 km, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 5 - 7 km.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Tenis (5 km). Rybaření (s povolením). 5 km turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme