• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu ★★, Trstenik

Chorvatsko, Dalmácie - jih, Trstenik

Ubytování v Chorvatsku, Trstenik
Číslo objektu: HR8050.100.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 6.523,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 20 m2 v 1. patře, jižní orientace: 1x pokoj, 1x dvoulůžko, jídelní stůl, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Balkon 4 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Výhled na pláž.
Ubytování v Chorvatsku, Trstenik

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný bytový dům. V obci, slunná poloha, 10 m od moře, 10 m plaz, nutno přejít silnici, jižní orientace. Společné: venkovní sprcha. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu. Obchod 200 m, restaurace 100 m, písečná pláž, oblázková pláž 10 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Ke společnému použití: přenosný zahradní gril. Výlety člunem majitele od 01. 07, do 15. 09. (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Trstenik:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malé, útulné, vhodné pro rodinou rekreaci sídliště s 100 obyvatel, v centru poloostrova přímo u moře, 30 km jiho-západně od Orebic. V obci: potraviny, restaurace. K tomu: lékárna 18 km, lékař 5 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 5 - 18 km.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž, vhodné pro děti. Potápění, plachtění, vodní lyžování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty. Organizované výlety do safary na poloostrově Peljesac s jeepem Grand Cherokee (extra).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme